Organizujemy:

  • wesela
  • chrzciny
  • komunie
  • spotkania integracyjne
  • sylwestry
  • imieniny
  • uroczystości jubileuszowe
  • uroczystości pogrzebowe

 

Menu:

Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego Menu.

Zapewniamy szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek, ciast.

Menu weselne składa się z dań gorących, przystawek, deserów, owoców, ciast, napojów gazowanych, kawy, herbaty oraz dekoracji kwiatowej stołów.

Zestaw potraw ustalają Państwo wg własnego uznania.

Służymy miła i fachową obsługą.

Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta.

 

Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Wasze upodobania.

 

Wesele

wesela radomWesele to dzień, który pozostaje w pamięci do końca życia, dlatego nie szczędzimy czasu i poświęcenia na przedweselne przygotowania.

Pragniemy, aby przyjęcie weselne organizowane w Domu Weselnym „GĘBARZÓWKA” podobało się, a satysfakcja po imprezie nie pozostawała wątpliwości żadnemu z gości, a przede wszystkim Młodej Parze.

Wykorzystując profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie wyręczymy Państwa w przygotowaniu zabawy weselnej, tak aby ten dzień stał się dla Państwa wyjątkowy.

Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by wesele organizowane u nas było mile wspominane, a Państwo mieli czas, aby się nim cieszyć.

 

Chrzty, komunie

chrzciny radomChrzest i komunia stanowią w życiu każdej rodziny jedne z najbardziej doniosłych dni, które na zawsze pozostają w pamięci.

 

Duże zaangażowanie z naszej strony w organizację takich uroczystości jak i indywidualne podejście do każdego Klienta owocuje tym, że Nowożeńcy jak i Gości, których obsługiwaliśmy wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości: chrzty, komunie, imieniny itp.

 

Mając na względzie przygotowanie takich imprez okolicznościowych zwracamy szczególną uwagę na odpowiednią aranżację wnętrz, celem stworzenia kameralnej atmosfery.

Dobór odpowiedniej dekoracji podkreśla doniosłość danej imprezy.

Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Państwa marzenia związane z tym wydarzeniem.

 

Inne imprezy okolicznościowe.

dom weselny radomOprócz wesel, chrztów, komunii organizujemy inne imprezy okolicznościowe typu: sylwester, uroczystości jubileuszowe, imieniny, spotkania integracyjne.

Staramy się, aby wszystkie te uroczystości były dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Zadbamy o to, by pobyt w naszej sali i otoczeniu zostawił niezapomniane wrażenia i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas powracał.

 

Zapraszamy.

 

wykonanie: GrafMedia